Kurs marketingu cyfrowego otwierający nowe horyzonty sukcesu w marketingu

Dlaczego warto wybrać się na kurs marketingu cyfrowego?
Pieniądze są szybko odprowadzane z konwencjonalnego marketingu w kierunku platform cyfrowych, a wraz z tym wzrosła potrzeba, aby specjaliści od marketingu byli dobrze zorientowani w technikach cyfrowych i podstawach analitycznych.

visit https://inspiracjedladomu.pl/zalety-i-wady-mieszkania-na-poddaszu/

Czego nauczysz się na kursie Digital Marketing?
Optymalizacja wyszukiwarek (SEO): SEO staje się kluczowym kanałem marketingu i pomaga w zwiększaniu pozycji stron internetowych poprzez pozyskiwanie większego ruchu dzięki zarządzaniu słowami kluczowymi, optymalizacji na stronie i poza nią, budowaniu adresów URL, budowaniu linków i wielu innym tym aspektom. Studenci będą mieli taką możliwość na stronie WordPress za pomocą wtyczki Yoast SEO.

Marketing w mediach społecznościowych: strategia kampanii w mediach społecznościowych dla produktu lub usługi jest opracowywana i wdrażana na różnych platformach, takich jak Facebook i YouTube. Ponadto sukces strategii wśród docelowych odbiorców jest analizowany pod kątem współczynnika konwersji i amplifikacji. Daje również wgląd w to, w jaki sposób media społecznościowe mogą odgrywać kluczową rolę w budowaniu marki i czy polubienia w mediach społecznościowych naprawdę pomagają w poprawie sprzedaży.

Analityka internetowa: Ta część daje szansę na radzenie sobie z prawdziwymi danymi w celu uwierzytelnienia lub potwierdzenia hipotezy dla każdego sklepu e-commerce. Narzędzie analityczne Google jest dość przydatne i sprawdziło się na przestrzeni czasu, dlatego jest najczęściej używanym narzędziem. Studenci mogą pobrać aplikację mobilną Google Analytics, aby dobrze się z nią zapoznać.

Reklamy online: Daje to możliwość zdobycia wiedzy na płatnych platformach internetowych, takich jak Google AdWords, Facebook Ads i YouTube Ads, w celu dotarcia do potencjalnych nabywców, ustalenia kosztów pozyskania i kosztów kampanii. Arkusz kalkulacyjny jest przygotowany do oceny marży zysku i dokładnego porównania kosztu kliknięcia ze średnią ceną zamówienia i wartością życia klienta.

Wizualizacja danych: ten segment zajmuje się przekształcaniem nieprzetworzonych danych w przydatne informacje do tworzenia pulpitów nawigacyjnych, aby pomóc interesariuszom być na bieżąco z ważnymi liczbami i zmianami w nich w czasie.

Możliwość pracy z prawdziwymi firmami z branży e-commerce: Instytuty zapraszają projektantów, strategów kampanii i ekspertów ds. marketingu do wygłaszania specjalnych wykładów na różne tematy, takie jak zalety i wady różnych narzędzi marketingowych, marketing e-mailowy, budowanie sieci online, optymalizacja wyszukiwarek, projektowanie doświadczeń użytkowników i marketing mobilny itp. Studenci mają również możliwość bezpośredniego kontaktu z tymi narzędziami, wykonując projekty grupowe i solowe oraz budując osobistą stronę internetową w WordPress. Są również stworzeni do pracy z firmami handlu elektronicznego w czasie rzeczywistym, gdy są dobrze wyposażeni w wiedzę na temat różnych aspektów marketingu cyfrowego.

Perspektywy kariery po kursie
Studenci po zdaniu różnych egzaminów przeprowadzanych od czasu do czasu dobrze orientują się we wszystkich taktykach marketingu cyfrowego, różnych dostępnych narzędziach i zasobach. Otrzymują również wysokiej jakości pomoc w znalezieniu miejsca. To jeden z najlepiej opłacanych działów w każdej firmie. Możesz pracować jako freelancer lub związać się z firmami i pracować w bardziej zorganizowanym środowisku. Poniżej znajdują się stanowiska dostępne dla absolwentów marketingu ze specjalizacją w marketingu cyfrowym:

Menedżer marketingu cyfrowego
Menedżer marketingu treści
Specjalista ds. marketingu w mediach społecznościowych
dyrektorzy SEO
Copywriterzy
Autorzy treści
Optymalizatory współczynnika konwersji
Marketerzy w wyszukiwarkach
Eksperci marketingu przychodzącego
Entuzjaści marketingu w Singapurze mają teraz szansę zostać certyfikowanymi strategami marketingu cyfrowego. Wybierz kurs marketingu cyfrowego, który odpowiada Twojemu tempu i zainteresowaniom, i wznieś swoją karierę na nowy poziom. ExcelR to najlepszy instytut kursu certyfikacji marketingu cyfrowego w Singapurze, znany z najwyższych miejsc w najlepszych firmach na całym świecie. Zdobądź doświadczenie z pierwszej ręki i ucz się skutecznie poprzez studia przypadków, sesje interakcji, angażujące projekty i zajęcia klasowe oraz pomoc po szkoleniu.